• Камери
  • Перехрестя пр.Трубників та вул.Станіславського
  • Переглядів: 19011

Коментарі (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Сьогодні о 8.24 на перехресті пр.Трубників та вул.Станіславського ледве не трапилось ДТП. У той час, коли учасники руху, які рухались по вул. Станіславського на зелене світло світлофора, водій чорного матізу з номером АЕ4149НМ, який рухався по...

Сьогодні о 8.24 на перехресті пр.Трубників та вул.Станіславського ледве не трапилось ДТП. У той час, коли учасники руху, які рухались по вул. Станіславського на зелене світло світлофора, водій чорного матізу з номером АЕ4149НМ, який рухався по проспекту Трубників у напрямку ЦУМу, не зупинився на червоний колір світлофора, чим створив умови для ДТП. Лише завдяки тому, що я зупинилась, пощастило уникнути дорожньо-транспортної пригоди. Прошу на мій e-mail надіслати ці 3 звилини відео. Хоча б для того, щоб зробити "героя" відомим та попередити інших про горе-водія. Дякую.

Читати далі
This comment was minimized by the moderator on the site

Здравствуйте. Как можно просмотреть запись за 12.05 с 12-00 по 15-00 по камере перекрестка Трубников и Станиславского? Украли мопед.

This comment was minimized by the moderator on the site

Заедьте в офис фирмы "Канрит",50 лет НЗФ 1а. Это в случае если полиция отказывает. Каждый следователь имеет доступ к архиву камер и обязан использовать видео в процессе расследования.

Ще немає коментарів, опублікованих тут

Залиште свої коментарі

  1. Опублікувати коментар як гість.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location